ZAKŁADY MIĘSNE BYSTRY

Zakłady powstały w roku 1983 jako firma rodzinna Zakłady Mięsne Andrzej Bystry, opierająca się w całości na własnym kapitale. 

Zakład modernizowany był w trakcie kolejnych lat, dostosowując się do zmieniających się warunków rynkowych.

ZASADY ETYCZNE

W swojej codziennej działalności ZAKŁADY MIĘSNE BYSTRY kierują się zasadami i wartościami marki, które razem tworzą nasze zasady etyczne. 

Dotyczą one wszystkich podejmowanych przez nas działań i obowiązują w relacji ze wszystkimi naszymi interesariuszami: pracownikami, dostawcami i partnerami biznesowymi, klientami, otoczeniem rynkowym, lokalną społecznością, organizacjami reprezentującymi środowisko naturalne i władzami lokalnymi i państwowymi.

Podstawą naszej relacji ze wszystkimi interesariuszami jest wzajemny szacunek.  Jeśli jako nasz pracownik, współpracownik lub partner w biznesie jesteś zaniepokojony prawdopodobnym łamaniem Prawa Pracy, naruszeniem Wewnętrznej Polityki Antymobbingowej Regulaminu Pracy, Polityki Jakości, jesteś świadkiem lub podejrzewasz praktyki korupcyjne, poza poinformowaniem swojego bezpośredniego przełożonego, możesz dokonać zgłoszenia przez zakładkę kontakt.

KARIERA

Podstawą sukcesów ZAKŁADÓW MIĘSNYCH BYSTRY są nasi pracownicy.

W naszej Zakładach panuje przekonanie, że pracownicy stanowią cenny kapitał, którego wartość powinno się systematycznie podnosić, inwestując w niego poprzez system szkoleń i inne formy doskonalenia zawodowego.

Osoba nieposiadająca doświadczenia, podejmująca pracę w Zakładach Mięsnych Bystry ma możliwość poznania najwyższych standardów pracy zarówno na terenie zakładów, jak i w naszej rodzinnej sieci handlowej. Pomożemy w udoskonaleniu umiejętności zawodowych i stworzymy przestrzeń do zdobycia cennego doświadczenia.

Wybierz ofertę pracy dopasowaną do Ciebie.

Zgłoś swoją kandydaturę – w swoim CV i liście motywacyjnym pokaż nam, kim jesteś, zaprezentuj swoje umiejętności i doświadczenie, które będą przydatne na interesującym Cię stanowisku, i wyjaśnij również, dlaczego chcesz z nami pracować.

Jeśli będziemy zainteresowani współpracą – napiszemy do Ciebie lub zadzwonimy, aby umówić termin spotkania.

Podczas rozmowy rekrutacyjnej Twój przyszyły przełożony opowie Ci o pracy na danym stanowisku.
Z pewnością zapyta Cię, jaki wkład chcesz wnieść do zespołu. Daj się poznać z najlepszej strony – pokaż nam swój talent, zaangażowanie i chęć do pracy. Jeśli nie masz wystarczającego doświadczenia, ale chcesz wspólnie z nami tworzyć firmę, powiedz nam o tym.

Jeśli zrobisz na nas dobre wrażenie, a Twoje kompetencje będą odpowiadać stanowisku, na które aplikujesz, zaproponujemy
Ci pracę. Podpisanie umowy o pracę to efekt naszej wspólnej decyzji.

Aplikuj na adres: kariera@bystry.pl

Sprawdź, jakie dokumenty będą niezbędne do zatrudnienia. – plik do pobrania